top of page

Harmonic Flow Su Terapisi
Temel ve İleri Seviye Uygulayıcılık Eğitimleri

Damla Yaku, her yıl Türkiye'de ve dünyanın birçok ülkesinde temel ve ileri seviye Harmonic Flow seansları ve eğitimleri paylaşmaya devam ediyor. Burcu Sevgi Genç ve Azizcan Çamur ise su terapisi seanları ve temel seviye Harmonic Flow eğitimleri paylaşıyorlar.

Harmonic Flow eğitimlerinde, su pratiklerinin yanında, holistik bir inziva programı sunuluyor. Yoga, meditasyon, sound healing, ses aktivasyonu, müzik çemberleri, dans, şamanik uygulamalar ve sanatla yaratım atölyeleri gibi çalışmalar ve paylaşımlar yer alıyor. Eğitimler, kapalı eğitim grubu ile birlikte tüm katılımcıların konforlu bir şekilde konaklayabileceği ve doğaya yakından temas edebileceği inziva merkezlerinde düzenleniyor.

 

Yaklaşık bir hafta süren eğitimlerin sonunda, katılımcılara eğitimin seviyesine göre su terapisi uygulayıcılık sertifikaları paylaşılıyor. İleri seviye uygulayıcılık eğitimlerine ise herhangi bir temel seviye su terapisi eğitimini tamamlamış ve sertifika sahibi olan kişiler katılabiliyor. 

Gelecekteki eğitimleri Eğitim ve İnziva Takvimi sayfasından takip edebilirsin.

Harmonic Flow Su Terapisi İleri Seviye Uygulayıcılık Eğitimleri

Harmonic Flow Su Terapisi Temel Seviye Uygulayıcılık Eğitimleri

Bireysel Seanslar ve Grup Seansları

Harmonic Flow tekniği ile suyun şifasına ve bilgeliğine kalbini açmaya niyetliysen, Harmonic Flow su terapisi eğitimini paylaşan Damla Yaku, Burcu Sevgi Genç ve Azizcan Çamur ile iletişime geçebilirsin.

@suterapisiturkiye Instagram hesabından ya da suterapisiturkiye@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilir ve bireysel seanslar ya da grup seansları hakkında bilgi alabilirsin.

bottom of page