top of page

Eğitmenler

Her yıl dünyanın farklı ülkesinde su ve şifalı bitkilerle çalışmakta olan Damla, deneyimlerini açtığı eğitimlerde, inzivalarda ve festivallerde paylaşmaya devam ediyor. Ayrıca, herhangi bir su terapisi temel seviye uygulayıcılık eğitimini tamamlamış ve Harmonic Flow tekniği ile daha çok derileşmek isteyen kişiler için İleri Seviye Harmonic Flow Uygulayıcılık Eğitimleri paylaşmaya devam ediyor.

 

Burcu Sevgi Genç, uzun süredir yoga, meditasyon, su terapisi, kadim şifa sanatları ve şamanizm öğretilerinin öğrencisi olarak bilincin yolculuğuna hizmet ediyor ve insanların otantik öz'lerini keşfetmeleri için inzivalarda ve online alanlarda armağanlarını paylaşıyor. Ayrıca, Azizcan ile birlikte Harmonic Flow Temel Seviye Uygulayıcılık Eğitimleri paylaşmaya devam ediyorlar.

 Azizcan Çamur, tamamladığı ileri seviye yoga eğitimlerinin yanın sıra, şamanizm bilgeliği, Tao Vinyasana ve su terapisi alanlarında da eğitimlerini alarak; disiplinlerarası bir özgünlükte çalışmalarını sunuyor.

Çeşitli inzivalarda ve online platformlarda eğitimler ve dersler vererek insanların kişisel keşif yolculuklarına destek oluyor.

Uygulayıcılar

Harmonic Flow su terapisi eğitimi almış ve farklı şehirlerde seans paylaşan uygulayıcılara

@suterapisiturkiye Instagram hesabından ulaşabilirsin.

 

Bulunduğun şehirdeki uygulayıcılar ile iletişime geçmek istersen yaşadığın şehri ve seans almak istediğin tarih aralığını suterapisiturkiye@gmail.com mail adresine mail olarak gönderebilirsin.

 

Su yolculuğunda sana destek olmak için yanındayız.

Su Terapisi Türkiye

bottom of page